top of page

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ STACJONARNĄ

1. Jeżeli chcesz, aby wizyta odbyła się stacjonarnie możesz samodzielnie zarezerwować termin naszego spotkania. W zakładce "Współpraca dietetyczna" znajdziesz wszystkie dostępne terminy oraz usługi.

2. Możesz również skontaktować się ze mną w tradycyjny sposób, pisząc do mnie wiadomość mailową: rejestracja@centrumvitalfit.com lub dzwoniąc pod nr tel 666 855 221

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ ONLINE

1. Jeżeli nie masz możliwości spotkania się ze mną bezpośrednio w gabinecie, proponuję Ci bardzo wygodną formę otrzymania rzetelnej porady. Taka forma współpracy jest równie efektywna, a sposób gromadzenia informacji odbywa się bardzo podobnie. Różnica polega jedynie na tym, że pacjent samodzielnie musi dokonywać kontroli pomiarów antropometrycznych (w tym celu wysyłam konkretną instrukcję).

2. Nasza rozmowa może odbyć się na SKYPE lub telefonicznie. Pamiętaj, że w przypadku wybrania pierwszej formy kontaktu nie musisz specjalnie instalować programu, aby ze mną porozmawiać. Zainteresowanym osobom wysyłam link do wideokonferencji, wystarczy kliknąć w przesłany przeze mnie link, aby się ze mną połączyć o zarezerwowanej porze.

2. Terminy konsultacji online są dostępne w zakładce "Współpraca dietetyczna" - po kliknięciu w usługę, która Cię interesuje otrzymasz dostęp do mojego kalendarza. (odbywa się to tak samo jak w przypadku rezerwacji terminu dla wizyty stacjonarnej).

3. Możesz również skontaktować się ze mną w tradycyjny sposób, pisząc do mnie wiadomość mailową: rejestracja@centrumvitalfit.com lub dzwoniąc pod nr tel 666 855 221

bottom of page