top of page

NA CZYM POLEGA WSPÓŁPRACA DIETETYCZNA?

Konsultacja bez pakietu to koszt 249,00 zł i trwa 60 minut. Podczas konsultacji przeprowadzam szczegółowy wywiad żywieniowo-kliniczny, podczas którego omawiamy Twój stan zdrowia, styl życia, stosowane leki i suplementy, przyzwyczajenia oraz ustalamy ewentualny cel naszej przyszłej współpracy. Podczas konsultacji dodatkowo wykonuję analizę składu ciała, która będzie powtarzana na każdej kolejnej wizycie (pozwala to monitorować postępy), oraz wstępnie omawiam dostarczone badania. Istnieje również możliwość zadawania pytań na dowolnie wybrany temat. Po pierwszej konsultacji otrzymasz wstępne ustne zalecenia, które od razu możesz zacząć wcielać w życie.

Konsultacje kontrolne (199,00 zł, 30 minut) obejmują podsumowanie zastosowania zaleceń żywieniowych w praktyce, ponowną analizę składu ciała oraz porównanie otrzymanych wyników, analizę planu żywieniowego lub dziennika żywieniowego, odpowiadam na nurtujące pytania, wyjaśniam wszelkie wątpliwości, ustalamy dalszy plan działania. Jeżeli jest dużo pytań i obawiasz się, że zabraknie nam czasu na omówienie wszystkich kwestii to zarezerwuj proszę w takiej sytuacji pierwszą konsultację (60 minut). Koszt usługi będzie wówczas wyższy o 50,00 zł, ale będziesz mieć pewność że w ten sposób nic nie umknie naszej uwadze, a nasza rozmowa przebiegnie w komfortowych warunkach, bez niepotrzebnego pośpiechu.  Dodatkowo, jeżeli Twoja ostatnia wizyta odbyła się ponad 6 miesięcy temu i nie kontynuujesz nadal swojego planu żywieniowego – należy umówić się na pierwszą wizytę, a nie kontrolną. 

 

Rekomendowany odstęp czasowy pomiędzy konsultacjami to ok. 4-8 tygodni. Ustalenie konkretnego terminu kolejnej wizyty zależy od pacjenta.

 

Jeżeli interesuje Cię szersza współpraca, a w tym również otrzymanie indywidualnie przygotowanego planu żywieniowego to wówczas poproszę Cię o zarezerwowanie pierwszej lub kolejnej konsultacji w tzw. pakiecie. Pakiet to połączenie usług, więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Plan żywieniowy to usługa zarezerwowana wyłącznie dla pacjentów, którzy odbyli wizytę ze mną przynajmniej raz i wykupili wcześniej usługę w tzw. pakiecie. Plan żywieniowy może być także przedłużeniem pakietu (wówczas otrzymujesz plan żywieniowy na 14 dni). Jeżeli potrzebujesz planu żywieniowego na kolejne 7 dni w trakcie trwania naszej współpracy to również jest taka możliwość.

* Nie układam planów żywieniowych bez wcześniejszego zebrania wywiadu żywieniowo-klinicznego. Indywidualna współpraca z pacjentem to dla mnie podstawa!

bottom of page