NA CZYM POLEGA WSPÓŁPRACA DIETETYCZNA?

Pierwsza konsultacja to koszt 299,00 zł i trwa 60-90 minut. Jest to usługa bez pakietu, która obejmuje szczegółowy wywiad żywieniowo-kliniczny podczas którego omawiamy Twój stan zdrowia, styl życia, stosowane leki i suplementy, przyzwyczajenia oraz ustalamy cel naszej współpracy. Podczas wizyty dodatkowo wykonuję analizę składu ciała, która będzie powtarzana na każdej kolejnej wizycie (pozwala to monitorować postępy), oraz wstępnie omawiam dostarczone badania.

Konsultacja kontrolna to koszt 199,00 zł i trwa do 45 minut. Jeżeli czujesz, że ten czas może nie być dla Ciebie wystarczający możesz zarezerwować ponownie pierwszą konsultację, gdzie mamy znacznie więcej czasu, aby porozmawiać (max 90 minut na daną wizytę). Jest to usługa bez pakietu, która obejmuje podsumowanie wyników stosowania zaleceń żywieniowych, ponowną analizę składu ciała, porównanie wyników, analizę planu żywieniowego lub dziennika żywieniowego, odpowiadam na nurtujące pytania, wyjaśniam wszelkie wątpliwości, ustalamy dalszy plan działania.

 

Rekomendowany odstęp czasowy pomiędzy konsultacjami to ok. 4-8 tygodni. Ustalenie konkretnego terminu kolejnej wizyty zależy od pacjenta.

 

Jeżeli interesuje Cię szersza współpraca, a w tym również otrzymanie indywidualnie przygotowanego planu żywieniowego to wówczas proszę Cię o zarezerwowanie pierwszej lub kolejnej konsultacji w tzw. pakiecie. Pakiet to połączenie usług, więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Plan żywieniowy to usługa zarezerwowana wyłącznie dla pacjentów, którzy odbyli wizytę ze mną przynajmniej raz i wykupili wcześniej usługę w tzw. pakiecie. Plan żywieniowy może być także przedłużeniem pakietu (wówczas otrzymujesz plan żywieniowy na 14 dni). Jeżeli potrzebujesz planu żywieniowego na kolejne 7 dni w trakcie trwania naszej współpracy to również jest taka możliwość.

 

NIE UKŁADAM PLANÓW ŻYWIENIOWYCH BEZ WCZEŚNIEJSZEGO ZEBRANIA WYWIADU ŻYWIENIOWO-KLINICZNEGO!

 

INDYWIDUALNA WSPÓŁPRACA Z PACJENTEM TO DLA MNIE PODSTAWA!