top of page

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO BADAŃ?

Większość podstawowych badań laboratoryjnych, które rekomenduję aby wykonać przed pierwszą konsultacją możesz wykonać na NFZ (po otrzymaniu skierowania od lekarza). Listę badań, które przysługują Ci w ramach ubezpieczenia możesz sprawdzić tutaj

 

Jeżeli posiadasz wyniki badań laboratoryjnych nie starsze niż sprzed 3 miesięcy to nie ma potrzeby wykonywać ich ponownie. Jeżeli nie jesteś pewna/-y czy w Twoim przypadku jest konieczność wykonania wszystkich wymienionych badań wstrzymaj się proszę do czasu naszej konsultacji.

 

Jest możliwość pobrania skierowania bezpośrednio z gabinetu na prywatną diagnostykę (w cenie 369,00 zł, 60% taniej w stosunku do cen komercyjnych) do laboratorium DIAGNOSTYKA. Badania objęte prywatnym skierowaniem to: morfologia z rozmazem, żelazo, ferrytyna, próby wątrobowe, kwas moczowy, lipidogram, homocysteina, glukoza oraz insulina na czczo, elektrolity, fosfataza alkaliczna, panel tarczycowy, witamina D3, witamina B12, kwas foliowy. Płatność za badania odbywa się w gabinecie.

Jeżeli chcesz odebrać skierowanie przed naszą konsultacją zarezerwuj termin odbioru tutaj
lub wstrzymaj się do czasu wizyty.

Po pierwszej lub kolejnej konsultacji może okazać się konieczne wykonanie dodatkowych badań. Może być również konieczna wizyta u lekarza specjalisty (współpracuję z lekarzami, więc istnieje możliwość przekierowania do specjalisty, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom). W czasie współpracy proszę również o wykonanie kilku badań kontrolnych, z reguły odbywa się to co kilka miesięcy.

Jeżeli badania mają w pełni odzwierciedlać Twój stan zdrowia odpowiednio się do nich przygotuj. Jest mnóstwo czynników, które mogą zaburzać prawidłowy wynik. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

* Jeżeli po przeczytaniu powyższych informacji nadal masz pytania napisz do mnie lub zadzwoń, chętnie odpowiem na wszystkie Twoje wątpliwości.

bottom of page